Babil Taksi - Babil Taksi Çağır / 0530 966 40 47
Konforlu ve güvenli bir yolculuk arayanlar için hizmet veren Denizhan2 Taksi, son model araçlarıyla gideceğiniz yere götürüyor. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, 1996 senesinden beri hizmetlerini aralıksız bir şekilde devam ettiriyor. Babil taksi ile yolculuklarınız daha keyifli olacak.


Taşıt Filomuz Bakımlı Araçlardan Oluşmakta


Babil taksi araç filomuzun öne çıkan özellikleri şöyle;

· Prensiplerimize göre en dikkat ettiğimiz konu yolculuğun güvenli olması. Bundan dolayı seçmiş olduğumuz taşıtların tümünde, modern güvenlik sistemleri söz konusu.

· Rahatınızı önemsediğimiz için bu konuda ün yapmış olan araçlardan filomuzu oluşturduk.

· Kötü görünüme sahip, eski model, modern olmayan taşıtlar söz konusu değil. Çünkü hepsi son model araçlardan oluşmakta.

· Kalabalık grupların taşınması bizim işimiz. Araç filomuz içinde 7 kişiyi alabilecek ve onları rahat ettirebilecek taşıtlarımız sizleri bekliyor.

· Tüm arabalarımızın bakımları, usta eller tarafından yapılır.

· Ayrıca araç içindeki ve dış görünümündeki temizliğe çok büyük bir önem veriyoruz.


Görevli Şoförlerimiz Alanının En İyileri


Babil taksi şoförleri, özel eğitimden geçtikten sonra aramıza katılıyorlar. Bu sayede hatasız ve güvenli bir yolculuk gerçekleşmiş oluyor. Kibar, iletişim kurma konusunda sıkıntısız olan personelimiz, dış görünüşüne de her zaman dikkat etmesiyle bilinmekte. Sizi gideceğiniz yere götürürken, gereksiz olabilecek konuşmalar içine girmez ve rahatsızlık vermez.


Her Daim Aktif Bir Şekilde Hizmetinizdeyiz


Babil taksi çalışma saatleri 7/24. Haftanın bütün günlerinde, tatil zamanları da dahil olmak üzere en iyi hizmeti vermekteyiz. 24 saatlik bir çalışma prensibimiz söz konusu. Bunun yanı sıra personelimiz her zaman göreve hazır, dinlenmiş bir şekilde size eşlik ederler.


Bizi Hemen Arayın


İhtiyaç duyduğunuz an Babil taksi hemen yanınızda olacak. Bunun için değişik yöntemleri tercih edebilirsiniz. İki farklı telefon numaramız var. Bunlardan birisi 0 324 357 33 31 iken diğeri ise 0 530 966 40 47. Ayrıca sayfamızda özel olarak tasarlanmış bir geri arama alanı da var. Önce telefon numaranızı daha sonra adınızı yazarak ok tuşuna basın ve hemen sizi arayalım.

22 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör