Davultepe Taksi - Davultepe Taksi Çağır / 0530 966 40 47Davultepe Taksi


Şehir için yolcu taşımacılığı konusunda uzman olan Davultepe Taksi, ilk defa 1996 yılında müşteri kabul etmeye başladı. 23 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız, bakımları her daim yapılmış ve son model olan araçlarla yolculuğunuza keyif katıyor. Kent içinde istediğiniz yere bizimle gidebilirsiniz. Denizhan2 taksiyle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Konforlu Bir Deneyim Sunuyoruz


Davultepe taksi olarak bizim için en önemli olan şeylerin başında konfor ve güvenlik gelmekte. Araçlarımız da bu ilkeye göre filomuza katıldı ve özellikleri şöyle;

· Taşıtlarımızın tümünün modern ve yeni model olması, sizin için çok büyük bir avantaj olacak. Çünkü değişik birçok rahat verici özelliğe sahipler.

· Eski taşıtları hiçbir zaman bünyemizde barındırmıyoruz.

· Araç bakımları bizim için çok mühim bir mevzu. Çünkü müşterilerimizin, kötü sürprizlerle karşılaşmasını istemeyiz. Bundan dolayı arızaların önüne geçebilmek adına bakımları aksatmadan yaptırmaktayız.


Şoförlerimiz Kibar ve Uyumlu


Davultepe taksi şoförleri, beklentilerin çok üstünde bir hizmet vermekte. Bundan dolayı alacağınız hizmetten çok büyük bir memnuniyet duyabilirsiniz. Müşteriye hitap şekilleri son derece kibardır. Bunun yanı sıra iletişim kurma noktasında bir sorun yaşamazlar. Siz herhangi bir diyalog başlatmadıktan sonra konuşmamaları, yolculuğunuzun daha sakin geçmesini sağlar. Ayrıca şoförlerimiz sahip oldukları yılların tecrübesiyle, sizi çok güvenli bir biçimde taşırlar. Trafik kurallarının dışına hiçbir şekilde çıkılmaz. Gereksiz hız yapılmaz. Bize emanet edilen müşterilerimizi gidecekleri yere sorunsuz bir şekilde götürmek ilk önceliğimizdir.


Her Zaman Hizmetinizdeyiz


Davultepe taksi çalışma saatleri konusunda son derece esnek. Çünkü hafta sonu ve hafta içi ayrımı yapmadan sizlere hizmet vermekte. Bu sayede ne zaman ihtiyacınız olursa bizi aramanız mümkün.


Farklı İletişim Alternatifleri Sunuyoruz


Davultepe taksi hizmeti almak isteyen kişiler için birkaç farklı iletişim yöntemi söz konusu. Bunlardan birisi cep telefonu. 0 530 966 40 47 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 0 324 357 33 31 ise sabit numaramız. Her zaman iletişim söz konusu. Ayrıca hemen taksi çağır yazılı butona basmak site üzerinden kolay. Biz de sizi arayabiliriz. Telefon ve isim belirtmeniz yeterli. Bunu sayfamızdan yapabilirsiniz.

7 görüntüleme0 yorum