En Yakın Taksi - En Yakın Taksi Çağır / 0530 966 40 47En Yakın Taksi


İhtiyacınızın olduğu her anda size bir telefon kadar uzak olan Denizhan2 taksi, gerek uzun gerekse kısa yolculuklarınızda güvenli bir ortam vaat ediyor. Sektör içerisinde 23 yıllık bir tecrübeye sahip olan firmamız, Mersin'in her yerinde hizmet vermekte. Sadece bizimle iletişime geçmeniz ve adresi vermeniz yeterli olacak. En yakın taksi durağı çok uzağınızda değil.


Hizmetlerimiz Kesintisiz


En yakın taksi arayan müşteriler, bizi istedikleri zaman arayabiliyorlar. Çünkü hizmet ilkelerimize göre haftanın her günü ve günün her saati çalışmaktayız. Vardiya sistemi sayesinde şoförlerimiz dinlendiği için hiçbir yorgunluk belirtisi göstermeyecekler. Taksi arayan müşteriler, sitemizde hemen taksi çağır butonuna basarak iletişim kurabilirler. Diğer alternatifler ise adınızı ve telefonunuzu sayfada gösterilmiş olan yere yazmak. Ayrıca direk telefonla da bizi arayabilirsiniz.


Rahatlık ve Konfor Vaat Ediyoruz


Filomuz içerisindeki araçların tümü yeni. En güvenli markaların taşıtlarına sahibiz. Bakımlarını hiçbir zaman ihmal etmiyoruz. Üstelik temiz olmaları, hijyene önem veren yolcularımızın beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak. Araç içinde kendinizi adeta evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Kalabalık grupları taşıyabilecek kapasiteye sahibiz. Çünkü araçlarımız 7 kişilik. Her türlü konfor detayı düşünülmüştür. Güvenli bir yolculuk için bizi arayın.

Fiyatlarımız Oldukça Uygun


En yakın taksi firması olarak ekonomik anlamda çok yüksek miktarlar talep etmiyoruz. Tarifelerimiz herkesin kesesine uygun. Taksimetre üzerinden ücret belirlenmekte. Bunun dışında kesinlikle ekstra bir fiyat söz konusu değil. Cebini düşünen ve taksi yolculuğuna çok fazla para ödemek isteyen kişiler için doğru adres biziz.


Kentin Her Yerine Götürüyoruz


En yakın taksi, Mersin şehir içinde kesinlikle adres ayrımı yapmıyor. Şoförlerimiz uzman ve tecrübeli olduğundan, kenti her yerini karış karış bilmekte. İsterseniz kısa mesafeli bir adrese doğru bizimle yolculuk yapabilirsiniz. Ya da şehrin en uzak yerine sizi götürebiliriz. Tüm şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanır. Çünkü bizim için müşterilerin güvenliği çok önemli. Ayrıca personelimiz son derece kibardır. Uzun süreli deneyimlerden sonra bizimle çalışmaya başladıkları için hiçbir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Bu açıdan bakıldığı zaman Denizhan2 Taksi sizler için doğru adres olacak.

10 görüntüleme0 yorum