Kuyuluk Taksi - Kuyuluk Taksi Çağır / 0530 966 40 47Kuyuluk Taksi


Taksi ihtiyacınızı Kuyuluk taksi ile hemen karşılayabilirsiniz. Konforlu, ekonomik ve güvenli yolculuklar konusunda uzmanız. Bu işi 1996 senesinden beri yapmaktayız. Hizmetlerimiz kısa ve uzun yolculukları kapsıyor. Kapınızdan sizi alarak gideceğiniz yere kadar, büyük bir güven içerisinde taşımaktayız.


Mersin İçinde Tüm Semtlere Gidiyoruz


Zaman zaman karşı karşıya kalınan taksi şoförünün adres bilmeme sorunu bizde söz konusu değil. Tüm personelimiz Mersin'in her yerini çok iyi bir şekilde biliyorlar. Sahil şeridinden iç kısma kadar tüm mahalle, cadde, sokaklara yolculuk edebilirsiniz. Bize sadece adresi söylemeniz yeterli olacaktır. Kuyuluk taksi olarak, güvenli bir yolculuk deneyimine bu şekilde sahip olabilirsiniz. Şoförlerimiz trafik kurallarına uygun bir şekilde araçlarını kullanıyorlar.


Araçlarımız Konforlu


Kuyuluk taksi araçları, piyasanın en güvenli ve konforlu filosu olarak dikkat çeker. Bünyemizde kesinlikle eski araç bulunmuyor. Tümü son model taşıtlardan oluşmakta. İçerisinde rahat edeceğinize emin olabilirsiniz. Üstelik konforlu olması, yolculuk deneyimini daha iyi bir hale getiriyor. Kalabalık yolculuklara özel olarak tam 7 kişiyi aynı anda taşıyabilme kapasitesine sahip araçlarımız da söz konusu.


Her Zaman Hizmet Veriyoruz


Kuyuluk taksi hizmeti çerçevesinde bir zaman sınırlaması yok. Gecenin en geç saatinde bile bizi arayabilirsiniz. Çünkü durağımız 24 saat boyunca açıktı. Şoförlerimiz vardiyalı bir şekilde çalışır. Dinlenmiş olarak sizi taşırlar. Bu sayede herhangi bir güvenlik sorunu açığa çıkmaz. Haftanın 7 günü ulaşabiliyorsunuz.

Vermiş olduğumuz hizmetin karşılığı ekonomik anlamda bütçenizi hiçbir şekilde sarsmayacak. Çünkü fiyatlarımız gayet uygun. Açılan taksimetreye göre bir meblağ söz konusu. Bunun dışında bir para talebimiz yok. Fazladan para alma gibi durumlar bizimle hiçbir şekilde yaşanmaz.


Farklı Yollarla Bize Ulaşın


Kuyuluk taksi ile iletişime geçmek son derece kolay. Dilerseniz özel cep telefonu hattımızı arayabilirsiniz. Aracımız kısa süre içerisinde sizin verdiğiniz adreste olacaktır. Ayrıca web sayfamızı kullanan kişiler için özel bir alan tasarladık. Buraya adınızı ve telefon numaranızı yazarak bize yollayın. Sizi arayalım ve adresi öğrenerek gelelim. Ardından güvenlik ve konfor dolu bir yolculuğa çıkalım.

4 görüntüleme0 yorum