Medikal Park Taksi - Medikal Park Taksi Çağır / 0530 966 40 47Medikal Park Taksi


Medikal park taksi ile şehir içinde gitmek istediğiniz her yere bizimle yolculuk yapabilirsiniz. Güvenliği her zaman ön planda tutan firmamız, alanında deneyimli şoförlerden oluşan bir kadroya sahip. Tek bir telefonla bize ulaşma fırsatınız var. Kısa sürede konforlu ve lüks aracımız kapınızda olacaktır.


Deneyimli Şoförlerimiz Sizleri Güvenli Bir Şekilde Taşıyacak


Medikal Park taksi olarak şoför seçimlerimizi belli bir kritere göre yapmaktayız. Bünyemizde çalışan personelin tümü gerekli olan sürüş eğitimlerini tamamlayan isimlerden oluşmakta. Ayrıca kenti yakından tanıyorlar. Deneyimli olmaları, yolculuğun çok daha güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Kibar bir üslup kullanan personelimiz, gereksiz konuşma ve sohbetlerde bulunmuyor. Onun tek amacı sizi güvenli bir şekilde gideceğiniz yere götürmek. Ayrıca yolculuk esnasında mümkün olan en kısa yolu tercih ediyor. Böylelikle çok daha fazla para ödemiyorsunuz.


Araçlarımız 7 Kişilik


Medikal park taksi araçları, konforlu bir yolculuk için özel olarak satın alınmış. Piyasanın güvenli markalarını tercih ediyoruz. Eski, bakımsız araçlar filomuzda yok. Tümü yeni modellerden oluşmakta. Böylelikle tüm ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında çok başarılıyız. Kesinlikle arıza verme gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü düzenli aralıklar periyodik bakımları yapılmakta. İçi temiz olan taşıtlarımızın 7 kişilik kapasiteye sahip olması ise yolcular için büyük bir avantaj.


Fiyatlarımız Oldukça Uygun


Medikal Park taksi fiyatları sizi sarsmayacak. Klasik bir şekilde taksimetrenin göstermiş olduğu meblağa göre ödeme yaparsanız. Size hiçbir zaman ekstradan bir ödeme çıkmaz. Bunun yanı sıra yolu kısaltma gibi bir şansınız var. Eğer adresi iyi bir şekilde biliyorsanız, gitmek istediğiniz güzergahı bize açık olarak söyleyebilirsiniz. Şoförümüz buna tam bir uyum sağlayacak, hiçbir zaman itiraz etmeyecektir.


Her Zaman Bizimle İletişim Geçme Şansınız Var


Denizhan2 taksi firması ile iletişim çerçevesinde bir sınırlama söz konusu değil. Haftanın 7 günü boyunca aktif bir şekilde çalışıyoruz. Bunun yanı sıra gece, gündüz fark etmeden hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bulunmuş olduğunuz adrese en kısa sürede geliyoruz. Sosyal medya hesaplarımız, iletişim numaramız var. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

12 görüntüleme0 yorum