Mersin Üniversitesi Taksi - Mersin Üniversitesi Taksi Çağır / 0530 966 40 47


Mersin Üniversitesi Taksi


Gündüz ya da gece taksiye ihtiyaç duydunuz zaman Mersin Üniversitesi Taksi hizmetini hemen talep edebilirsiniz. İnsan taşımacılığı konusundaki deneyimimiz 23 seneyi geçti. 1996 yılında ilk kez sektör içine girdik. Güvenli araçlarımız, aynı zamanda son derece konforlu. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Onların yolculuklarını daha rahat bir şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Denizhan2 Taksi olarak, Mersin içindeki her adrese gitmekteyiz.


Araç Filomuz Geniş ve Kaliteli


Mersin Üniversitesi taksi araç filomuzun özellikleri şöyle;

· Tüm arabalarımızda her türlü konfor düşünülmüş. Koltuklar oldukça rahat.

· Bakım ve temizlik düzenli bir şekilde yapılıyor. Müşteri sağlığını tehdit edebilecek hiçbir durum söz konusu değil.

· Periyodik muayene sayesinde araçların arızalanmasının önüne geçilmekte. Bizimle hiçbir zaman yolda kalmazsınızı.

· Lüks, modern ve son model araçlarla filomuzu oluşturduk.

· Tüm taşıtlarımızda güvenlik kriterlerine uygun sistemler var.

· 7 kişilik araçlarımız hizmetinizde.


Güler Yüzlü Personel


Mersin Üniversitesi taksi personeli her zaman güler yüzlüdür. İşlerinin bilincinde ve özverilidirler. Bu durum performanslarının çok daha iyi olmasını sağlar. Uzun yıllardan beri bu işi yapmaları, tecrübe sahibi olmalarını sağlamıştır. Yollara ve sokaklara hakimdirler. Tüm adresleri bildiklerinde, kafa karışıklığı ya da zaman kaybı gibi durumlar hiçbir zaman yaşanmaz. Size son derece kibar bir şekilde hitap ederler. Gereksiz, sizi rahatsız edebilecek diyaloglara girmezler. Böylelikle sakin ve huzurlu bir yolculuk yapmış olursunuz.


Ücretler Pahalı Değil


Taşıtlarımızla gerçekleştireceğiniz yolculuk sonrasında ödeme işlemlerinizi çok yüksek olmayan fiyatlar üzerinden tamamlayabilirsiniz. Bütçenize zarar vermeyecek bir politikamız vardır. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde hedefe giden en uzak yol seçilmez. En kısa yoldan gideceğiniz adrese varılır.


İster Siz İsterseniz Biz Arayalım


Mersin Üniversitesi taksi erişimi hiç de zor değil. 0 530 966 40 47 numaralı cep telefonu hattı her zaman açık. Gece veya gündüz fark etmeden arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişimi 0 324 357 33 31 üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir sistem olan bizim sizi aramamız ise büyük bir avantaj. Sadece adınızı ve telefon numaranızı sitemizdeki özel alana yazmanız yeterli olacak.

197 görüntüleme0 yorum