Mersin Otogar Meşot Taksi - Mersin Otogar Taksi Çağır / 0530 966 40 47Mersin Otogar Taksi


Otobüs terminaline gitmek ya da oradan dönmek için güvenli bir firma arıyorsanız, Mersin Otogar taksi sizleri bekliyor. Piyasanın en uzun süreli işletmelerinden birisi olan Denizhan2 Taksi, 23 yıllık bir deneyime sahip. Tamamen konfor ve güvenlik kriterlerine göre hareket etmekteyiz. Telefonla iletişim kurabilirsiniz.


Araç Filomuz Oldukça Dikkat Çekici Özelliklere Sahip


Mersin Otogar taksi hizmetini veren firmamızın sahip olduğu araçlar şu özellikleriyle öne çıkıyor;

· Filomuzda çok sayıda 7 kişilik araçlar var. Ailece ya da arkadaşlarınıza yolculuk etmek istiyorsanız, bu konuda içiniz rahat olsun. Çünkü taşıtlarımızın kapasitesi oldukça fazladır.

· Tüm taksilerimiz özel bakımdan geçiyor. Üstelik bunu çok kısa aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız sizi yolda bırakmaz, sürpriz arızalar vermez.

· Müşterilerimizin konforuna büyük bir önem verdiğimiz için son model olarak tanımlanmış araçlarla taşımacılık yapmaktayız. Filomuz içinde eski araçlara yer yok.

· Arabalarımızın tümünde temizlik ilkelerine uygun bir bakım söz konusudur. Hem dışı hem de için hijyen şartlarına uygundur.


Deneyimli Şoförlerimiz Sizi Taşıyor


Mersin otogar taksi bünyesinde çalışan şoförlerimizin tümü deneyimlidir. İşlerini büyük bir özveriyle yaparlar. Kentin sokak, cadde ve semtlerine hakim olmaları, sizi en kısa sürede gideceğiniz yere ulaştırma konusunda avantaj sağlıyor. Taşıt kullanmaya dair tüm eğitimleri başarılı bir biçimde tamamladıklarından, trafikte bir güvenlik sorunu yaşanmıyor. Böylelikle gönül rahatlığıyla gideceğiniz yere yolculuk etmiş oluyorsunuz. Ayrıca personelimiz eğitimlidir ve kibar bir dille sizinle iletişim kurarlar.


Ne Zaman İhtiyaç Duyarsanız Yanınızdayız


Mersin otogar taksi firması olarak her daim hizmetlerimize aralıksız bir şekilde devam etmekteyiz. Gündüz ya da gece fark etmiyor. Çünkü hem filomuz hem de şoför sayımız bunun için yeterli. Gece şoförlerimiz her daim dinlenmiş, uykusunu almış ve dinç bir şekilde sizi taşırlar.


İletişim Çok Kolay


Resmi web sitemiz üzerinden dilerseniz isim ve telefon numaranızı belirtebilirsiniz. Böylelikle sizi biz aramış olacağız. Bunun yanı sıra aktif olan sosyal medya hesaplarımız da söz konusu. Telefonla aramak isteyen kişiler, bunu kısa süre içerisinde yapabiliyorlar. Konforlu ve güvenli yolculuk için her daim iletişim kurabilirsiniz.

61 görüntüleme0 yorum