Soli Center Taksi - Soli Taksi Çağır / 0530 966 40 47


Soli Center Taksi


Soli Center taksi ile güvenli bir yolculuk deneyimi sizi bekliyor. Mersin şehir için ulaşımında 23 yıldan beri devam eden bir tecrübeye sahibiz. Tüm şoförlerimiz alanının en iyisi. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. Yolculuklarınız son derece güvenli bir şekilde başlayıp, bitiyor. Hemen iletişim için telefon ya da site üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Deneyimli Şoförlerimizle Kaliteli Hizmet


Soli center taksi şoförlerimiz şu özellikleriyle öne çıkarlar;

· Sahip olduğumuz tüm personelimiz, taksicilik mesleğini yapabilme yeterliğiyle dikkat çekiyorlar. Bu konuda çok büyük bir deneyimleri var.

· Tüm trafik kuralları bizim için önemlidir. Hiçbir şekilde güvenliğinizi tehlikeye atacak durumlar yaşanmaz.

· Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır. Bundan dolayı şoförlerimiz iletişim konusuna büyük bir önem verirler. Güzel ve oldukça kibar bir üslupları vardır.

· Personelimiz Mersin kentini adeta avuçlarının için gibi biliyorlar. Bu sayede gideceğiniz yere ulaşım konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.


Geniş Araç Filosu Hizmetinizde


Soli center taksi araç filosu birçok farklı taşıttan oluşmakta. Bu işe en uygun olan markaları seçtik ve onlarla çalışmaktayız. Taşıtlarımızın tümü yeni olduğundan, tüm konfor ilkelerine uygundur. Bu sayede kendinizi daha rahat hissedecek ve ihtiyaçlarınızın karşılandığını göreceksiniz. Araçlarımızda temizliğe dikkat edilir. Gün içerisinde birkaç defa iç temizlik yapılır. Aynı durum taksinin dışı için de geçerlidir. Bu açıdan bakıldığı zaman hizmet kalitemiz yüksektir. Ayrıca 7 kişiyi aynı anda taşıyabilecek arabalarımızın olduğunu da belirtmek gerekiyor.


Gece Ya da Gündüz Arayabilirsiniz


Denizhan2 taksi firması olarak her zaman sizlere hizmet vermekten çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. Çünkü 7/24 prensiplerine göre hareket etmekteyiz. Haftanın bütün günler, gecenin veya günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.


İletişime Geçmek Çok Kolay


Soli center taksi size sadece bir telefon kadar uzak. Cep ya da ev telefonu üzerinden hemen arayabilirsiniz. Her daim aktif olan farklı sosyal medya hesaplarımız da var. Buna ek olarak bizi aramadan da taksi hizmeti alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey numaranızı yazmak ve isminizi belirtmek. Bunu site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

26 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör