Tece Taksi - Tece Taksi Çağır / 0530 966 40 47


Tece Taksi


1996 yılında Mersin'de taksi ile yolcu taşımacılığına başlayan firmamız, aradan geçen süre içerisinde hizmetlerini kesintisiz bir şekilde vermeye devam ediyor. Tece taksi, yolcu memnuniyetini ön planda tutarken, konforu da hiçbir şekilde eksik etmiyor. Araçlarımız periyodik olarak bakımdan geçirilmekte. Görevli şoförlerimizle güvenli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.


Şoför Kalitemiz Dikkat Çekiyor


Tece taksi şoförleri, alanının en iyileri olmalarıyla dikkat çekmekte. Şu özelliklere sahipler;

· Deneyim bizim için önemli. Bu yüzden kenti çok iyi bilen şoförlerle çalışıyoruz. Onların sahip olduğu tecrübe, size büyük bir avantaj olarak geri dönüyor.

· Personelimizin tümü, taksicilik mesleğini yapabilecek eğitimi almışlardır. Bu konuda bir sıkıntı söz konusu değildir.

· Hem yolcularımızın hem de şoförlerimizin güvenliği çok önemli. Bu yüzden trafik kuralları dışına çıkılmaz. Tüm kurallara tam bir uyum söz konusudur. Böylelikle güvenli bir yolculuk tamamlanmış olur.

· Müşteriyi iğreti edebilecek diyaloglar söz konusu değildir. Tece taksi şoförleri, siz soru sormadıktan sonra gereksiz bir iletişim kurmaz. Her zaman kibardırlar.


Kaliteli Araçlarımızla Yolculuk Yapın


Tece taksi araçları oldukça dikkat çekici özellikleriyle öne çıkmakta. Tüm araçlarımızın bakımlarının yapıldığını söylemek lazım. Üstelik bu süreç çok kısa aralıklarla gerçekleşmekte. Temizlik bizim için çok mühim. Araçlarımızın dış ve iç temizliği yapılır. Güzel kokan taşıtlarımızın iç bölümü, hijyen kriterlerine tam bir uyum gösterir. Taşıtlarımızın arasında 7 kişilik kapasiteye sahip olanlar vardır.


Ekonomik Yolculuk Vaat Ediyoruz


Tece taksi fiyatları çok pahalı değil. Taksimetre dışına çıkılmaz. Fazladan bir para isteme gibi durumlar yoktur. Bütçenize göre bir ödeme yaparsanız. Hiçbir şekilde yol uzatılmaz ve müşterinin iyi niyeti suistimal edilmez. Bu ilkelere göre hareket ederiz.


Bizimle İletişime Geçmeniz Çok Kolay


Tece taksi iletişim konusunda çok farklı opsiyonlara sahip. Bunların başında sabit telefon geliyor ve 0 324 357 33 31 olarak alınmış bir numara söz konusu. Aynı zamanda 0 530 966 40 47 üzerinden de taksi çağırabiliyorsunuz. Tüm bunların yani sıra resmi sayfamızdaki iki bölüme isim ve telefon yazarak, bizim sizi aramanızı sağlayabilirsiniz.

85 görüntüleme0 yorum