Viranşehir Taksi - Viranşehir Taksi Çağır / 0530 966 40 47


Viranşehir Taksi


Denizhan2 Taksi, 1996 senesinde faaliyetlerini ruhsatlı bir şekilde başlattı. Kısa sürede filosunu genişleten firmamız, farklı kapasitelere sahip birçok araca sahip. Şoförlerimiz, sürüş konusunda piyasanın en usta isimlerinden oluşmakta. Viranşehir taksi olarak kent içinde istediğiniz her türlü adrese sizi götürüyoruz. Tüm yolculuklarımızda güven ilkesine göre hareket etmekteyiz.


Araç Filomuz Çok Geniş


· Viranşehir taksi araçları modern görünümlü ve piyasanın en ilgi çekici taşıtlarından oluşmakta.

· Kesinlikle eski araçlara filomuz içinde yer vermiyoruz.

· Tüm arabaların bakımları çok sık aralıklarla gerçekleştirilmekte. Bu sayede olası arızaların önüne geçiliyor.

· Bunun yanı sıra arabalarımızın bir kısmı, 7 kişiyi alabilecek kadar büyük.

· Güvenlik sistemlerinin en modern olanlarına sahip taşıtlar, gideceğiniz yere sağ salim sizi ulaştırıyor.


Ekonomik Yolculuk Vaat Ediyoruz


Viranşehir taksi ücretleri çerçevesinde talep edilen paranın çok fazla olmaması sizin için büyük bir avantaj. Çünkü her zaman müşterilerimizin ekonomik durumlarını göz önünde bulunduruyoruz. Böylelikle onların çok fazla para ödemesinin önüne geçmekteyiz. Yolu bilip bilmemeniz bizim için önemli değil. Çünkü biz yolcularımızı, gidecekleri yere en kısa yol üzerinden oluşturmaktayız.


Şoför Kalitemiz Üst Düzey


Viranşehir taksi şoförleri sayesinde çok güvenli bir sürüş deneyimi sizleri bekliyor. Çünkü personelimiz alanının en öne çıkan ve iyi olan şoförleri. Trafik kurallarına uyum sağlamak ve buna göre araç kullanmak bizim ilk önceliğimiz. Hız limitleri çerçevesinde yolculuk yapılmakta. Üslup konusunda sıkıntısız, insanlarla iletişim hususunda sorunsuz olan şoförlerimiz, sizi rahat ettirecekler. Kentin tüm yerlerini adeta ezberlemeleri ise zaman kaybının önüne başarılı bir biçimde geçmekte.


Bir Telefon Uzaklığındayız


Telefonla bizimle iletişime geçme şansınız var. Haftanın tüm günlerinde ve her saatinde bunu yapabilirsiniz. İsterseniz 0 530 966 40 47 üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra Viranşehir taksi sabit bir hatta da sahip ve numara 0 324 357 33 31 şeklinde. Son olarak sizi arama imkanımızın da olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Siz hiç yorulmayın, sitemizdeki kutucuklara telefon ve isminizi girin. Böylelikle kısa sürede bir taksi kapınızda olacaktır.

107 görüntüleme0 yorum